Małgorzata Niegel (Ur.1974), Metanoia, 2019

cena wywoławcza
~578 EUR
aktualna cena

licytuj

PLN
.00

Twoja oferta: brak
~810 - 1 388 EUR

olej, płótno / 60 x 40 cm
88,5 x 66,5 cm, wymiary z ramą
sygnatura i data l.d.: ‘M. Niegel AD 2019’
tytuł, sygnatura i data na rewersie:
‘„Metanoia” Małgorzata Niegel III A.D. 2019’
numer inwentarzowy: 48/26/3/2019

POCHODZENIE:
bezpośredni zakup od twórcy

Małgorzata Niegel, ur. w 1974r. uprawia figuratywne malarstwo olejne nacechowane chrześcijańskimi, biblijnymi oraz innymi ukrytymi symbolami. Artystka uczestniczyła w wielu wystawach oraz konkursach, między innymi w “Who Art You” w Mediolanie.

Brak